torby z nadrukiem bluzy z nadrukiem koszulki sportowe z nadrukiem koszulki sportowe z nadrukiem koszulki ls czapki polo top

tel. 62 741 43 88, 518 601 380
e-mail:


Witamy w sklepie koszulkowynadruk.pl


Chcesz mieć niepowtarzalną koszulkę z nadrukiem własnego wzoru?
Dobrze trafiłeś.
U nas wydrukujesz wszystko tak jak sobie wymyśliłeś. Możesz wydrukować własny wzór lub wybrać z gotowych projektów.

Nadruki na koszulkach, bluzach oraz innej odzieży i torbach bawełnianych wykonujemy techniką bezpośredniego druku cyfrowego DTG lub sitodruku, stosujemy również folie flex, flock oraz haft. Nadruk na koszulkach wykonany techniką DTG w bardzo precyzyjny sposób odwzorowuje przygotowany wzór graficzny. Nadruki charakteryzują się bogatą kolorystyką oraz wysoką trwałością.

Produkcję koszulek, bluz oraz innej odzieży i toreb z nadrukiem realizujemy na własnych maszynach w siedzibie firmy w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 95A. Drukujemy od 1szt. ale duże realizacje również nie są nam obce.

Jeżeli posiadasz firmę i chcesz żeby Twoi pracownicy wyglądali profesjonalnie i jednocześnie rozreklamowali Twój biznes to wykonamy dla Ciebie odzież firmową z nadrukiem lub haftowanym logo. Potrzebujesz koszulek lub innej odzieży na imprezę sportową lub event, dla szkoły lub przedszkola, na imprezę integracyjną ..., chętnie zrealizujemy każde zamówienie.

W zależności od potrzeb klienta oferujemy szeroką gamę koszulek typu t-shirt oraz polo, koszulki sportowe oraz spodenki, stroje piłkarskie, czapki z daszkiem, bluzy bawełniane z kapturem lub bez kaptura również rozpinane, polary, kurtki softshell w różnej kolorystyce, rozmiarach oraz fasonach, torby z nadrukiem bawełniane z długim uchwytem lub z krótkim. W celu zapewnienia wysokiej i sprawdzonej jakości przy utrzymaniu atrakcyjnych cen oferujemy głównie odzież kilku sprawdzonych producentów, to przede wszystkim marki Russell, Adler, JHK, Fruit of the Loom, Stedman, Result, Kariban, Sol's, Promodoro, AWDis, Beechfield, Regatta.

Na życzenie klientów oczywiście możemy zaoferować odzież innych producentów. Stawiamy na jakość odzieży i nadruków. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy.

BSpromo Reklama i Poligrafia Kalisz